Fóra › Ostatní › Kecací jaro a léto 2026 › Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026
No ja pohovor, prace je to jak jsem myslela, nadrazni poskok a to vcetne nejakeho uklidu, musi se nosit uniforma a pred nastupem absolvovat skoleni a zkousku v Koline, cestu prej zaplatej
Uniforma jsou jen dlouhy kalhoty i v lete, coz by pro me bylo teda peklo
A jako teda ta nadrazni budova mimo ty prostory pro cesrujici, to je desbes, tam na to 100 let nikdo nesah
Prej jim to odmitlo uz 6 lidi
Mluvila jsem s pani co to ted dela a jde do duchodu
Jako asi pohoda, zadnej stres a clovek tam sedi sam mezi balikama a vicemene dost beha po nadrazi
To cely za minimalku a stravenky a jednou za rok se prej CD utrhne a da odmeny 10 tisic
Jako ale chapu ze za takovou praci vic neni
No rekla jsem ze si to rozmyslim a dam ji vedet v pondeli