Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026

Fóra Ostatní Kecací jaro a léto 2026 Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026

#202625
Maya

    No ja pohovor, prace je to jak jsem myslela, nadrazni poskok a to vcetne nejakeho uklidu, musi se nosit uniforma a pred nastupem absolvovat skoleni a zkousku v Koline, cestu prej zaplatej
    Uniforma jsou jen dlouhy kalhoty i v lete, coz by pro me bylo teda peklo
    A jako teda ta nadrazni budova mimo ty prostory pro cesrujici, to je desbes, tam na to 100 let nikdo nesah
    Prej jim to odmitlo uz 6 lidi
    Mluvila jsem s pani co to ted dela a jde do duchodu
    Jako asi pohoda, zadnej stres a clovek tam sedi sam mezi balikama a vicemene dost beha po nadrazi
    To cely za minimalku a stravenky a jednou za rok se prej CD utrhne a da odmeny 10 tisic
    Jako ale chapu ze za takovou praci vic neni
    No rekla jsem ze si to rozmyslim a dam ji vedet v pondeli