Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026

Fóra Ostatní Kecací jaro a léto 2026 Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026

#202624
Kimi

    Jsme zpět. Cestou na veterinu jsem v jiné části města viděla stříkače s round upem, tak jsem si říkala, jééžiš, to bude zase ono. Paní doktorce jsem popsala příznaky, popsala časovou osu, informovala o stříkači. Paní doktorka říkala, že poslední dobou řádí v okolí nějaká žaludeční viróza a podle příznaků to bude spíš to, prý má denně aspoň jednoho psa s touhle nemocí. Bety dostala pigáro, do večera má hladovku a zítra si pigáro zopakujeme. Je možné, že na sídlišti ten round up byl, takže odpoledne raději vyjedu venčit někam, kde je jisto bez jedu.