Fóra › Ostatní › Kecací jaro a léto 2026 › Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026
23.4.2026 v 10:20
#202621
Kimi, držím končetiny, ať to není nic vážného!
rozhovor – moderátorka strašný. Pánové se v podstatě shodují, nic jiného se ani nedalo čekat. Zásadní problémy jsou vždycky na tom dvounohém konci vodítka. Jediný rozdíl je v tom, že RD naprosto odmítá pamlsky, zatímco FŠ je používá, ovšem s tím, že pokud to funguje jen na pamlscích, tak to stejně nefunguje. A RD zase sám říká, že on dělá „jen“ tu výchovu a tam má jiné priority a možnosti. Oba pánové umějí, ví a mají léta zkušeností, takže nepřekvapili.