Fóra › Ostatní › Kecací jaro a léto 2026 › Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026
23.4.2026 v 7:41
#202606
Fifijová, až teď jsem mohla pořádně kouknout na ty fotky
se tu směju tý žabuli normálně nahlas, to´t velkmi komická fotka 😀 . Neříkej jít to, ale …. nejinteligentnějš tam teda nevypadá 😀 😀 pomooooct 😀

- Odpověď byla upravena před 1 měsícem a 2 týdny uživatelem PetraK.