Fóra › Ostatní › Kecací jaro a léto 2026 › Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026
23.4.2026 v 7:33
#202605
Zlatka
tééda, ty fakt jsou. A takový krásný věk. Mně to přezimovávání nejde a popravdě mě to pěkně…. víš co. Právě kvůli těm kytičkám. Doma je teda mít nejde zatím, ale tak jsou v garáži, to říkají, že jde. Je mi jasný, že by nepřezimovaly, jako ty Tvoje, ale kruci podle toho jak píšou, by to jít mělo. Jenže já jsem prt zahradnice, no.