Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026

Fóra Ostatní Kecací jaro a léto 2026 Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026

#202605
PetraK

    Zlatka
    tééda, ty fakt jsou. A takový krásný věk. Mně to přezimovávání nejde a popravdě mě to pěkně…. víš co. Právě kvůli těm kytičkám. Doma je teda mít nejde zatím, ale tak jsou v garáži, to říkají, že jde. Je mi jasný, že by nepřezimovaly, jako ty Tvoje, ale kruci podle toho jak píšou, by to jít mělo. Jenže já jsem prt zahradnice, no.