Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026

Fóra Ostatní Kecací jaro a léto 2026 Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026

#202603
Zlata

    PetraK
    Já se sem přestěhovala v roce 81,od té doby jsem ty muškáty obdivovala u paní za okny,její syn je tam taky pořád má, celoročně.
    Já je mám přes zimu za okny v bytě,kvetou pořád,přes léto je dávám ven,okna mám na všechny světový strany,přes léto mi ale na těch na jih a západ nevydrží vůbec nic,ani kaktusy.

    Attachments: