Fóra › Ostatní › Kecací jaro a léto 2026 › Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026
23.4.2026 v 7:11
#202603
PetraK
Já se sem přestěhovala v roce 81,od té doby jsem ty muškáty obdivovala u paní za okny,její syn je tam taky pořád má, celoročně.
Já je mám přes zimu za okny v bytě,kvetou pořád,přes léto je dávám ven,okna mám na všechny světový strany,přes léto mi ale na těch na jih a západ nevydrží vůbec nic,ani kaktusy.
