Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026

Fóra Ostatní Kecací jaro a léto 2026 Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026

#202602
PetraK

    Jo a když máme to jaro, tak já sem dám i jarní obrázek,aby nám to ladilo. Kterej jsem tuhle cvakla a říkala si, použiju ho k popřání hezkýho víkendu. A v druhej den koukám, že Mirka cvakla přesně to stejný 😀 😀 dobrá náhodička.

    Jee jarooo, je jaarooo, zláátnou pupencee!