Fóra › Ostatní › Kecací jaro a léto 2026 › Odpověď na: Kecací jaro a léto 2026
23.4.2026 v 6:52
#202602
Jo a když máme to jaro, tak já sem dám i jarní obrázek,aby nám to ladilo. Kterej jsem tuhle cvakla a říkala si, použiju ho k popřání hezkýho víkendu. A v druhej den koukám, že Mirka cvakla přesně to stejný 😀 😀 dobrá náhodička.
Jee jarooo, je jaarooo, zláátnou pupencee!
