Fóra › Ostatní › Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-) › Odpověď na: Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-)
22.4.2026 v 18:01
#202597
my sme meli ve meste muskaty tak minimalne 10 ale ja na to na okne nemam misto, pac bych ho nemohla otvirat coz je naprd a venku by to chciplo na jizni strane na primym slunku