Fóra › Ostatní › Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-) › Odpověď na: Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-)
22.4.2026 v 11:08
#202579
PetraK
Jj, určitě 35,možná ještě víc.Já je obdivovala u jedné sousedky,ta mi jich pár dala výměnou za košík,který pletl táta,její byly ještě starší,nedělám nic zvláštního,přesadím, přihnojím,zkrátím.Přes zimu je mám uvnitř za okny,furt kvetou.S nimi mám ještě červený,jednoduchý,ten jsem teda před těmi 30lety kupovala na trhu.