Fóra › Ostatní › Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-) › Odpověď na: Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-)
22.4.2026 v 10:28
#202571
Zlatka
Tyhle muškáty mám přes 30let, akorát je přesadím,přihnojím.
30 let?? 30 LET?? JAK TO PROSÍM DĚLÁŠ, mně to nikdy nikdy nevyjde, resp. vyšlo předloni – jeden – a ten tuhle zimu nepřežil. Já bych taky moc chtěla mít pořád ty stejný, muškát je úžasňák.