Fóra › Ostatní › Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-) › Odpověď na: Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-)
22.4.2026 v 9:58
#202569
Maya
Tak jsem před chvílí koukla na ten truhlík venku a vypadá že kytky jsou v pohodě,ale dala jsem do velkého kýble včera růži a růže je fuč,zbyla jen díra🤦
Tyhle muškáty mám přes 30let, akorát je přesadím,přihnojím.