Odpověď na: Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-) Fóra › Ostatní › Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-) › Odpověď na: Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-) 22.4.2026 v 8:14 #202566 PetraK Zlatko – ježiš ty jsou krásný! Já mám takový čudinky! 😀