Odpověď na: Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-) Fóra › Ostatní › Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-) › Odpověď na: Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-) 22.4.2026 v 6:40 #202563 Zlata PetraK Teď mi kluk psal ať nevylézám,že mi přinese snídani po 8,že byly -2. Já je chtěla vyndat v sobotu,s dvojčaty jsme dávaly do truhlíku co si koupily rovnou venku. Attachments: