Fóra › Ostatní › Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-) › Odpověď na: Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-)
22.4.2026 v 5:47
#202561
Fifi
To je krásný že takhle poslechli.
Zajímalo by mě, jestli taky někdo to má jako já, když si chcete něco zjednodušit, akorát si to mnohonásobně ztížíte.🤦🤷
No aspoň že jsem ty muškáty ještě nevydala ven.