Odpověď na: Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-)

Fóra Ostatní Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-) Odpověď na: Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-)

#202560
PetraK

    FIFI
    . P+R se na prcka vrhli, ja zarvala a oni ho nechali! Zejmena blazen Pepino ihned odsvistel do baraku.

    heezkyy!!
    gratuluju převelice, pěknej výkon.
    Aaa už je Fifi zase trojpsí!

    Mirka – krása , pěkně si to užíváš, krasojezdkyně jedna.

    jdu spát, jsem totálně vyřízená a jak jsem vyřízená, rozhodila jsem si po kuchyni dokonale všude rizoto. Výborný si takhle ještě navrch zagruntovat.

    broou