Fóra › Ostatní › Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-) › Odpověď na: Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-)
21.4.2026 v 21:07
#202560
FIFI
. P+R se na prcka vrhli, ja zarvala a oni ho nechali! Zejmena blazen Pepino ihned odsvistel do baraku.
heezkyy!!
gratuluju převelice, pěknej výkon.
Aaa už je Fifi zase trojpsí!
Mirka – krása , pěkně si to užíváš, krasojezdkyně jedna.
jdu spát, jsem totálně vyřízená a jak jsem vyřízená, rozhodila jsem si po kuchyni dokonale všude rizoto. Výborný si takhle ještě navrch zagruntovat.
broou