Fóra › Ostatní › Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-) › Odpověď na: Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-)
21.4.2026 v 20:11
#202558
Čajíku-tak na sobě jsem měla-2krát hunatý elastáky+mašestrový elastáky-roje ghatě,boty jsou zimní,čelenka letní,tričko s kr.rukávem,tenký svetr ze stujáčkem,rolák,mikinu,vestu psí tenkou a větrovku…
no hlavně,že nepršelo….