Fóra › Ostatní › Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-) › Odpověď na: Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-)
21.4.2026 v 20:09
#202556
k práci….
já jsem si nikdy nezvládala hledat práci z práce..mě to prostě nešlo..přijít utahaná,a obíhat firmy,atd?
jasně číst inzeráty a tak,ptát se to jo,ale jezdit na pohovory a tak z práce,jako jo,ne že bych to nikdy nedělala..ale..