Odpověď na: Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-) Fóra › Ostatní › Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-) › Odpověď na: Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-) 21.4.2026 v 20:09 #202555 Kimi Udělala jsem si psí testík a jsem shiba inu 😁 – úsměvné 😁