Fóra › Ostatní › Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-) › Odpověď na: Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-)
když se dovolená povede..
vycházka-pak vana,nechtíky,culíky….pohodička,pak knihovna,
a anoooooo-MIÁÁÁÁÁ,MIUŠKA,MILÁČEK!!!!!
víc jak hodinu,v ohradě si pro ni dojít-mají fakt obrovský výběhy s prudkým kopcem,Mia až nahoře,pak s ní sejít-šla s ní Lucka,já se bála to i slézt:-D-nemám ráda prudký svahy normálně natož ve stádě s koma,pak už jsem si ji od ohrady vedla-a česala,pusinkovala,osedlala,daly jsme vycházku,cestou kolem rybníka do lesa na volno-ehmmm-jééé vyfot mě u rybníka,dík…za chvilku-ona je na volno?tys ju neuvázala??-nééé…:-D
pak teda zpět ji uvázala,:-D
odsedlat,přečesat,odvézt do výběhu,pomzlit a odjed domů,doma vyvenčit 3 psy zapadnout k máti…
plním si sen s dětství..a ještě bonus je,že to jedu s kamarádkou….
- Odpověď byla upravena před 1 měsícem a 2 týdny uživatelem MirkaD.
- Odpověď byla upravena před 1 měsícem a 2 týdny uživatelem MirkaD.
- Odpověď byla upravena před 1 měsícem a 2 týdny uživatelem MirkaD.



