Fóra › Ostatní › Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-) › Odpověď na: Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-)
21.4.2026 v 19:58
#202546
Snecku s bolavou nohou, pekny pocteni. 🙂
Ja jsem zachranila za soumraku kosatko, malyho kosaka. Uz vylitavaji z hnizda, jekot kosackych rodicu me upozornil, ze se neco deje. P+R se na prcka vrhli, ja zarvala a oni ho nechali! Zejmena blazen Pepino ihned odsvistel do baraku. Kosatko zachraneno bez zkrivenyho pirka, preneseno za plot, snad ho tam nesezere v noci kocka.