Fóra › Ostatní › Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-) › Odpověď na: Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-)
Petrs01
Proc by nekdo kdo pul roku nechodil do prace nemel mit rezim? jen proto, ze si pul roku nemusela vstavat dene v pul pate to neznamena, ze to ted nebudes prece delat…
to me rikal bejvalej sef, ze jednou vyzkousel za 2 roky asi 10 praci a pulku jich radsi vyskrtal, ze zamestnavatel mnohem radsi slysi ze sis dal pauzu nez ze si chodil z prace do prace.
ale dobre, beru v potaz ze lepe vypada ze si neumis udrzet praci a stridas je jako ponozky nez jedna dira po stabilnim mnohaletem zamestrani.
Fifi
tak to je super, jakou tvori paradni smecku 🙂 je super, ze to zhubnuti je tak videt, u tebe bude zdarne hubnout dal a to panicka bude koukat, az ji zas prebere 🙂
a ja konecne doplodila… k te vikendove praci to neslo moc hladce, ale uz to mam hotovo 🙂