Odpověď na: Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-)

Fóra Ostatní Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-) Odpověď na: Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-)

#202545
cernej caj

    Petrs01
    Proc by nekdo kdo pul roku nechodil do prace nemel mit rezim? jen proto, ze si pul roku nemusela vstavat dene v pul pate to neznamena, ze to ted nebudes prece delat…

    to me rikal bejvalej sef, ze jednou vyzkousel za 2 roky asi 10 praci a pulku jich radsi vyskrtal, ze zamestnavatel mnohem radsi slysi ze sis dal pauzu nez ze si chodil z prace do prace.

    ale dobre, beru v potaz ze lepe vypada ze si neumis udrzet praci a stridas je jako ponozky nez jedna dira po stabilnim mnohaletem zamestrani.

    Fifi
    tak to je super, jakou tvori paradni smecku 🙂 je super, ze to zhubnuti je tak videt, u tebe bude zdarne hubnout dal a to panicka bude koukat, az ji zas prebere 🙂

    a ja konecne doplodila… k te vikendove praci to neslo moc hladce, ale uz to mam hotovo 🙂

    Velikonoce, duben 2026