Fóra › Ostatní › Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-) › Odpověď na: Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-)
21.4.2026 v 17:01
#202544
Tak tu mam na hlidani do nedele josefcici, P+R ji privitali jak ztracenou kamosku. 🙂 Fakt zhubla, je to sakra znat, kdyz ji zvedam.
U nas uz taky zacina nakvetat ten zlutej smradlavej hnus, to zase bude he-hepcaaa!
Mirko, kocinda vypada jak lita selma, je ji poradnej kusanec.
Mayo, drzim palce, at se prace zadari a bude te to bavit. Auto – ani mi nemluv, letos jsem do nej vrazila hodne. Rozvody, prepinaci cudlik, baterka, novy zimaky a ted me v patek cekaj este novy letnaky – vlastne zadny zavady velky, jen opotrebeni materialu. Snad bude na chvili zase klid.