Fóra › Ostatní › Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-) › Odpověď na: Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-)
21.4.2026 v 15:18
#202543
nechapu tu hruzu
Podívej se na to očima zaměstnavatele. Chce se ti po půlroce flákání do práce? Máš nějakej režim, nebo budeš první měsíc bojovat sama se sebou aby ses vůbec dostavila? Mozkové buňky se budou učit nové práci, nebo ještě v duchu ležíš na pláži nebo kde jsi to ten půlrok byla? Dělal ten mozek vůbec něco nebo už zakrněl? Přesně tohle mu letí hlavou, když tam tu díru vidí. Ono najít dobrého zaměstnance je stejný problém jako najít dobrého zaměstnavatele.