Odpověď na: Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-)

Fóra Ostatní Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-) Odpověď na: Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-)

#202542
cernej caj

    Maya
    Vzhledem k tomu ze minimalni mzda je ted tolik kolik mam na 0,8 uvazek skoro, tak to zas neni tak zly. Jakoze kdyz je clork zgyklej na jinou vyplatu, je to asi naprd, ale zas dana pracovji doba, blizko do prace a porad u toho muzes neco hledat.

    Ono je blby, ze vek + specifika pracovni/pozadovany + malosmesto je celkem naprd kombinace:( ale zas je to aspon moznost. Budu drzet pesti, at to vyjde a nejhur taky muzes ve zkusebce odejit.

    Petrs01
    Ono skakat z prace do prace mozna vypada lip nez byt pul roku doma, na druhou stranu nechapu tu hruzu z toho ze je clovrk pul roku doma pote co 20 let pracoval… to snad nikdo nidko nemuze vyhodnotit jako nemakacenko… kdyz mas za eok 5 praci tak to cypada podle me mbohem hur, nez kdyz je tam pracakova dira. Jedna. Ne co 2 roky rok na pracaku a tech kolecek 8…