Fóra › Ostatní › Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-) › Odpověď na: Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-)
21.4.2026 v 14:11
#202541
odpíchnutí se jinam?
Jo, vždycky zní líp „pracuji, ale hledám něco lepšího“, než „jsem rok na pracáku“. Z toho prvního zaměstnavatel vidí snahu, chuť pracovat, tak nějak automaticky to přidává mnoho plusových bodů. Jediné negativum je, když jsi v oboru který se neustále vyvíjí. Tam potom vzít něco náhradního znamená odtrhnout se od rychlíku a musíš se v tom udržovat ve volném čase a ještě o tom nového zaměstnavatele přesvědčit.