Odpověď na: Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-)

Fóra Ostatní Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-) Odpověď na: Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-)

#202541
Petrs01

    odpíchnutí se jinam?

    Jo, vždycky zní líp „pracuji, ale hledám něco lepšího“, než „jsem rok na pracáku“. Z toho prvního zaměstnavatel vidí snahu, chuť pracovat, tak nějak automaticky to přidává mnoho plusových bodů. Jediné negativum je, když jsi v oboru který se neustále vyvíjí. Tam potom vzít něco náhradního znamená odtrhnout se od rychlíku a musíš se v tom udržovat ve volném čase a ještě o tom nového zaměstnavatele přesvědčit.