Odpověď na: Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-)

Fóra Ostatní Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-) Odpověď na: Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-)

#202533
Maya

    PetraK
    Dobre placena prace to neni, je to za minimalku, jenze uz mi konci podpora, takze lepsi neco nez nic
    A stravenky a penzijko, coz se taky hodi
    Cernejcaj
    Jj, ja uz ted radsi min penez, ale moc nedojizdet
    Co je to presne za praci nevim, jen jsem tak pochopila ze proste nejaky nadrazni poskok, ktery dela vsechno mozny
    Zas by to nebyla nuda