Fóra › Ostatní › Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-) › Odpověď na: Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-)
21.4.2026 v 12:33
#202530
Maya
2 q 3 smenky se typivky jedou na 7,5. Co by to bylo za praci? Muzes to trochu priblizit? Bych ti prala aspom bys to zas mela blizko a nepojezdis majlant a hromadu casu
MirkaD
Hezky fotky