Odpověď na: Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-)

Fóra Ostatní Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-) Odpověď na: Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-)

#202529
MirkaD

    PetraK-týýý joo,ty vidíš jak rys!!!
    sem myslela že ji v tom záhonku neuvidíš jak na Dafi číhá!!
    jo-ona se s tím fakt baví,a kus jí není,je hubená…
    ale su ráda,že je zde…
    a jsem ráda,že nás má ráda…

    Maya-držím palce,pejsci tlapky,andulky drápky!!!

    test-nechápu jak mám odpovědět na 1 otázku….
    jsem aktivní,když chodím denně ze psama,ale ne daleko a na dlouho?chodím skoro furt sama…
    tak co mám říct jako??