Fóra › Ostatní › Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-) › Odpověď na: Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-)
21.4.2026 v 12:02
#202529
PetraK-týýý joo,ty vidíš jak rys!!!
sem myslela že ji v tom záhonku neuvidíš jak na Dafi číhá!!
jo-ona se s tím fakt baví,a kus jí není,je hubená…
ale su ráda,že je zde…
a jsem ráda,že nás má ráda…
Maya-držím palce,pejsci tlapky,andulky drápky!!!
test-nechápu jak mám odpovědět na 1 otázku….
jsem aktivní,když chodím denně ze psama,ale ne daleko a na dlouho?chodím skoro furt sama…
tak co mám říct jako??