Odpověď na: Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-)

Fóra Ostatní Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-) Odpověď na: Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-)

#202524
Zlata

    Maya
    Držím palce,ať ti práce vyjde.
    Já vyrůstala na nádraží(rodiče na něm pracovali oba), výpravčí mi pomáhali s matikou, když jsem si nevěděla rady s úkoly.
    U nás prší,je docela chladno.
    PetraK
    Kocouři nechtěli dovnitř, protože u mě byly vnučky,ty dva jsou uražený když nemají svůj klid,to znamená že jsou přímo nas…ý, když nemají svojí postel volnou,přitom pelechy všude . Radši si dali Trixie granule venku.

    • Odpověď byla upravena před 1 měsícem a 3 týdny uživatelem Zlata.