Odpověď na: Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-)

Fóra Ostatní Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-) Odpověď na: Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-)

#202522
PetraK

    Mirka D.
    hehe, Střelík výborná – no a máš po starostech s tím Dafoběháním, dobřes to vymyslela.Takhle na fotce – je to kus kočky teda. Ona se tím dobře baví, co?

    a ještě jednou heheheh, jak pěkně splyne s tím záhonem, chudák Dafule!! No Mouses taky – číhá, pak se odrazí letí, odrazí se od ohaře a letí jinam 😀

    • Odpověď byla upravena před 1 měsícem a 2 týdny uživatelem PetraK.