Fóra › Ostatní › Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-) › Odpověď na: Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-)
21.4.2026 v 11:40
#202522
Mirka D.
hehe, Střelík výborná – no a máš po starostech s tím Dafoběháním, dobřes to vymyslela.Takhle na fotce – je to kus kočky teda. Ona se tím dobře baví, co?
a ještě jednou heheheh, jak pěkně splyne s tím záhonem, chudák Dafule!! No Mouses taky – číhá, pak se odrazí letí, odrazí se od ohaře a letí jinam 😀
- Odpověď byla upravena před 1 měsícem a 2 týdny uživatelem PetraK.