Odpověď na: Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-)

Fóra Ostatní Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-) Odpověď na: Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-)

#202519
MirkaD

    na té 3 fotce je,jak před ní Dafi zdrhá,na té s Žerykem,jak číhá na Žeryka,a Max v tunelu…
    dělala jsem si v práci srandu před sousedkou-že seru u Dafi na aporty,tunel,obíhání psů,stromů.pustím na ni Střelíka 10krát po sobě a Dafi pomaže-pomaže a zhubne…:D
    Střelík bydlí u máti,chodí se za náma mazlit,máti češe,krmí,má kočičí záchůdek-Střelík u máti
    Já ji říkám Střelík-že je jak Střela-rychlá,máti Čičure….