Fóra › Ostatní › Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-) › Odpověď na: Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-)
21.4.2026 v 11:12
#202519
na té 3 fotce je,jak před ní Dafi zdrhá,na té s Žerykem,jak číhá na Žeryka,a Max v tunelu…
dělala jsem si v práci srandu před sousedkou-že seru u Dafi na aporty,tunel,obíhání psů,stromů.pustím na ni Střelíka 10krát po sobě a Dafi pomaže-pomaže a zhubne…:D
Střelík bydlí u máti,chodí se za náma mazlit,máti češe,krmí,má kočičí záchůdek-Střelík u máti
Já ji říkám Střelík-že je jak Střela-rychlá,máti Čičure….