Fóra › Ostatní › Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-) › Odpověď na: Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-)
21.4.2026 v 10:49
#202508
Zlatka
Neměla jsem zrzky 3dni doma
jo Mouses se taky dal na couračky, ale zatím – krom toho večera, kdy se zas, blb nechal zavřít v uhlárně – furt chodí spát domů, nebo přijde na žrádlo, zdrží se a večer jde coura a ráno je zpátky. Doufám, že tenhle standard si udrží. Potřebovala bych, aby se na zahradě pověnoval hryzci. Máme ho tam 🙁