Odpověď na: Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-)

Fóra Ostatní Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-) Odpověď na: Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-)

#202508
PetraK

    Zlatka
    Neměla jsem zrzky 3dni doma

    jo Mouses se taky dal na couračky, ale zatím – krom toho večera, kdy se zas, blb nechal zavřít v uhlárně – furt chodí spát domů, nebo přijde na žrádlo, zdrží se a večer jde coura a ráno je zpátky. Doufám, že tenhle standard si udrží. Potřebovala bych, aby se na zahradě pověnoval hryzci. Máme ho tam 🙁