Odpověď na: Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-) Fóra › Ostatní › Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-) › Odpověď na: Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-) 21.4.2026 v 10:20 #202503 PetraK Mirka D. ty vado – vy už máte takhle velkou řepku??