Odpověď na: Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-)

Fóra Ostatní Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-) Odpověď na: Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-)

#202496
PetraK

    Jo a jinak ta poznámka o těch čudlikách a tlačítkách – si ověřit -to je v mém případku velmi dobrá rada, páč ano, jak člověk nejezdí furt, nemá to zautomatizovaný a tohle auto je pro mě pořád v podstatě nový, oproti mojí oblbíbený bílý je tam toho spousta jinak.