Odpověď na: Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-) Fóra › Ostatní › Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-) › Odpověď na: Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-) 21.4.2026 v 9:49 #202492 Milena z Prahy Mayo, práci bych ti moc přála. A na nádraží, to by Robert i Petr od Petry záviděli :).