Fóra › Ostatní › Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-) › Odpověď na: Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-)
21.4.2026 v 9:33
#202490
U nas jsou mlhy casto, takze mlhovky vim, ale denni sviceni, to jsem si musela ted nedavno vyhkedat kdyz jsem potrebovala jet rano a bylo dost zatazeno
Auto chce do servisu a nejak mi skripou sterace a jeste neco cvaka kdyz bezej, tak tentojrat asi vysolim vic
A drzte mi palce, rysuje se mi prace na nadrazi, kterou nikdo nechce, pani to rovnou priznala 🙂 neb je za minimalku a od 6 rano
Ale zas bych mela rezijku na vlak, kterym teda vubec nejezdim 😀
No jdu tam ve ctvrtek po rehabkach, tak uvidim, zas v inzeratu bylo napsano neco jineho nez realita, ale tak pani to zas taky rovnou priznala