Odpověď na: Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-)

Fóra Ostatní Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-) Odpověď na: Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-)

#202490
Maya

    U nas jsou mlhy casto, takze mlhovky vim, ale denni sviceni, to jsem si musela ted nedavno vyhkedat kdyz jsem potrebovala jet rano a bylo dost zatazeno
    Auto chce do servisu a nejak mi skripou sterace a jeste neco cvaka kdyz bezej, tak tentojrat asi vysolim vic
    A drzte mi palce, rysuje se mi prace na nadrazi, kterou nikdo nechce, pani to rovnou priznala 🙂 neb je za minimalku a od 6 rano
    Ale zas bych mela rezijku na vlak, kterym teda vubec nejezdim 😀
    No jdu tam ve ctvrtek po rehabkach, tak uvidim, zas v inzeratu bylo napsano neco jineho nez realita, ale tak pani to zas taky rovnou priznala