Odpověď na: Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-)

Fóra Ostatní Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-) Odpověď na: Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-)

#202482
Zlata

    Doufám že všechny dámy dojely v pořádku a v pohodě.
    Taky jsem měla dlouhou přestávku v řízení, když bylo jen jedno auto.

    Neměla jsem zrzky 3dni doma,jen zbastili u Trixie granule a zas se vytratili.Vcera přisel jeden ráno,jeden dopoledne a od té doby se jim ven nechce.Dost se ochladilo.

    Attachments: