Fóra › Ostatní › Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-) › Odpověď na: Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-)
21.4.2026 v 7:16
#202482
Doufám že všechny dámy dojely v pořádku a v pohodě.
Taky jsem měla dlouhou přestávku v řízení, když bylo jen jedno auto.
Neměla jsem zrzky 3dni doma,jen zbastili u Trixie granule a zas se vytratili.Vcera přisel jeden ráno,jeden dopoledne a od té doby se jim ven nechce.Dost se ochladilo.
