Fóra › Ostatní › Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-) › Odpověď na: Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-)
20.4.2026 v 19:19
#202475
Cajiku, a cos psala?
Petrs
Jasně že ty víš, kde máš stěrače a mlhovky.
Hehe, mlhovky jsem nezapinala leta, jak tu malo prsi a mlhy se netvori. Takze jsem asi pred 2 mesicema za jizdy zkousela cudliky, kterej ze to je? 😀 Kdyz se mlha objevila. Normalne jsem to zapomnela, takze ano, tahle rada ma smysl, osvezit si cudliky.
Ja se citim jako pomerne zkusenej ridic, i tak se porad ucim. Moc se mi libi dashcam videa na tytrubce, koukam na ridice tiraku, dodavek i osobaku, nejak mi to pomaha v predvidani, co za magory clovek muze potkat z ruznych uhlu pohledu.