Odpověď na: Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-)

Fóra Ostatní Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-) Odpověď na: Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-)

#202475
Fifi

    Cajiku, a cos psala?

    Petrs
    Jasně že ty víš, kde máš stěrače a mlhovky.
    Hehe, mlhovky jsem nezapinala leta, jak tu malo prsi a mlhy se netvori. Takze jsem asi pred 2 mesicema za jizdy zkousela cudliky, kterej ze to je? 😀 Kdyz se mlha objevila. Normalne jsem to zapomnela, takze ano, tahle rada ma smysl, osvezit si cudliky.
    Ja se citim jako pomerne zkusenej ridic, i tak se porad ucim. Moc se mi libi dashcam videa na tytrubce, koukam na ridice tiraku, dodavek i osobaku, nejak mi to pomaha v predvidani, co za magory clovek muze potkat z ruznych uhlu pohledu.