Fóra › Ostatní › Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-) › Odpověď na: Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-)
20.4.2026 v 17:53
#202473
vsechno zna a vi
A hlavně už to asi nečetla 😀
Mám asi najeto o chloupek víc, ale řídím taky jen výjimečně. Takže zhruba tuším jak „rád“ pak člověk vyjíždí do takhle veselého počasí. Jasně, že do servisu přes celou Prahu (nesnáším Prahu!) jsem volvína vezla za hustého sněžení…
Jasně že ty víš, kde máš stěrače a mlhovky. Ona to taky určitě ví, ale není od věci si před odjezdem sednout a říct si „prší, asi se bude hodit todleto, touhle páčkou támhleto a tendle čudlík odmlžuje okna“. Prostě pro klid řidiče i nás 😉