Odpověď na: Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-)

Fóra Ostatní Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-) Odpověď na: Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-)

#202459
Petrs01

    já mosim řídit.

    Tak se řiď přiměřeně pomalejc. Ne úplně pokakaně, to tě někdo sejme zezadu, protože hlemýždě na dálnici nečekáš, ale tak nějak rozumně. Stěrače máš, dobrý gumy předpokládám taky. Bacha pak přes lesy, může to víc klouzat, tam klidně pomalu a případného rychlíka na vhodném úseku prostě pusť, ať nenervuje tebe ani sebe. Pokud máte „denní svícení“, tak na něj zapomeň a rozsviť normální. Kdyby ses dostala do fakt lijáku, tak klidně i mlhovky. Nezapomeň je pak vypnout. Projdi si před odjezdem co se kde zapíná a vypíná, ať nezmatkuješ za jízdy.