Odpověď na: Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-) Fóra › Ostatní › Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-) › Odpověď na: Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-) 20.4.2026 v 13:29 #202458 PetraK tady nikdo neni, tak já půjdu dom. Jen se bojím, protože prší a já mosim řídit.