Fóra › Ostatní › Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-) › Odpověď na: Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-)
19.4.2026 v 18:34
#202444
Kde se toula Thielli? uz dlouho se tu nezastavila
jinak sem se divala na granule pro Charlieho a ten marp ma hodne hrachu, vlastne uz vim proc ho nechci, pac oni me po nem prdej.