Fóra › Ostatní › Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-) › Odpověď na: Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-)
18.4.2026 v 19:55
#202433
Cernej caj
To je bezva, ze to tak pekne vsechno klaplo, i pocasi vyslo. 🙂
Milo, njn, beru to trochu subjektivne, ja bych bez nejakyho zvirete byt nemohla. Toz cestujte, uzivejte vyletovani. 🙂