Fóra › Ostatní › Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-) › Odpověď na: Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-)
18.4.2026 v 19:35
#202431
Milena
to je krasna fotka jak se smejes 🙂
Fifi
to je skvely s ruzenkou, tak snad tak dal a jak se krasne smeje! 🙂 a josefcice hustyy! to je krasnej pokrok
Dneska super, s holkama sme si cestu uzili, dedecek cupr svihak, jeli jsme do lan na obed, dedecek nam doporucil jeste hrob TGM v lanech, pak jeste kafe u tety, maji maly korelky, tak hlazeni korelek a morcatka, cas s dedeckem, uzival si to, muz si z prahy odskocil na chvili ze taky dedeckovi popral, moc hezky to bylo:)