Odpověď na: Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-) Fóra › Ostatní › Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-) › Odpověď na: Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-) 18.4.2026 v 18:39 #202428 Milena z Prahy Kimi Je to ta Líšnice u Žamberka? Jak sleduju na IG Dočasky u Páji, tak jsem koukala, že dneska tam šel i jeden její pes :). Fifi Otajleřice vypadá spokojeně, tak už bude, doufám, v pořádku. Taky jsem si včera hladila jednoho kavárenskýho: Attachments: