Odpověď na: Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-)

Fóra Ostatní Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-) Odpověď na: Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-)

#202427
Kimi

    V blízké vesnici, kde má moje rodina po tátovi kořeny několik generací, se na jaře chodí pochod Líšnický puchýř. Má několik tras, s mamkou jsme kdysi chodily tu 20 km, já pak jako stařenka tu „kočárkovou“ 4 km. Loni a letos jsem jen dojela ke kamarádce, která tam bydlí a jen jsme se prošly po vesnici a v cíli si daly občerstvení. Pejsci jsou vítáni, když se přihlásí, dostanou i diplom. Letos, asi díky počasí, byla veliká účast, a to včetně pejsků. Občerstvení gulášovka, langoš, bramborák, párek v rohlíku, klobásy a maso z udírny, skvělé domácí koláče a linecké cukroví. Dala jsem si pro mou dietu nejméně problematický párek v rohlíku a samozřejmě koláčkům a cukroví jsem neodolala. Betynka kupodivu se všemi pejsky, kteří se přiblížili, kamarádila, vyloženě mě odtáhla k obrovské doze, se kterou se sblížila loni. Moc příjemný den.