Fóra › Ostatní › Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-) › Odpověď na: Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-)
18.4.2026 v 17:02
#202424
Jj, rodicovstvo bylo spokojeny, tatovi to na koleno pry dost pomohlo. Akorat mu tam jednou spalili zada bahennim zabalem, ze tam mel puchyr. Ale jinak jidlo dobry, krasny prostredi, ubytko taky fajny.
Ja nevim, esli Ruzice tu srajdu fakt sezrala, nevidela jsem ji u toho. Dneska zatim dobry, klepu na vsechno.
Tak vas zabicka pozdravuje, jeden otajleri dnesni usmev. 😀 A siesta s Pepinem. 🙂

