Fóra › Ostatní › Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-) › Odpověď na: Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-)
18.4.2026 v 7:18
#202423
Černej čaj
Já byla taky nadšená,přímo unesená,moc moc děkuju.
Fifi
Vrátili se rodiče celý?😄
Na Růžici jsem vzpomínala,jak sežrala to se,tak jsem si vzpomněla na toho kocourka z kravína,přinesl si žloutenku,tak snad bude Růženka v pořádku.Že oba zdravím.