Odpověď na: Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-)

Fóra Ostatní Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-) Odpověď na: Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-)

#202423
Zlata

    Černej čaj
    Já byla taky nadšená,přímo unesená,moc moc děkuju.

    Fifi
    Vrátili se rodiče celý?😄
    Na Růžici jsem vzpomínala,jak sežrala to se,tak jsem si vzpomněla na toho kocourka z kravína,přinesl si žloutenku,tak snad bude Růženka v pořádku.Že oba zdravím.