Odpověď na: Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-)

Fóra Ostatní Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-) Odpověď na: Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-)

#202421
Fifi

    Kam to ficis? Edit – a jo vlastne, za dedou. Uzijte si oslavu!!!
    Nasi jsou dneska uz doma, mesic v laznich jim ubehnul rychle prej.
    Pepinek byl hodnej, zvladal to na svy pomery vyborne. Cekarna plna lidi se psama (my cekame dycky venku), prosel kolem nich skvele – ignoroval psiska, kocky, na nikoho nevyletel. V ordinaci se zdrzel jestli minutu, za to jsem vdecna pani doktorce, ze ho chape a nezkouma ho nikterak.
    Jooo a josefcice zhubla dalsich 20 deka! 🙂 Velepochvala panickum, ze se konecne drzi a nepreziraji ji. Pristi tyden ji tu budu mit na par dni, to by bylo, aby zase neco neshodila.

    • Odpověď byla upravena před 1 měsícem a 2 týdny uživatelem Fifi.