Fóra › Ostatní › Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-) › Odpověď na: Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-)
Fifi
Tak to je docela dobra zprava, tak doufam, ze se to po lecich da do poradku:)
Pruhatec je teda bobecek malinkej:D
PetraK
Jsou to dva duchodci, zacali kockama z utulku kdyz chodili do prace pak se prestehovali z brna na vesnici, pak dostali moznost zachranit nejakou velkou kocku z nelegalniho chovu a prej tomu naprosto propadli.
Vsude krasne cisto, zvirata pan nacteny kazdy zvlast, jako fakt srdcari evidentne.
Na otocku jsem byla odpoledne u tech znamych co jezdivaji hodne na sever, vzali si skkro vse po tatinkovi, co jsem dovezla tak to me udelalo radost, tolik nadseni z ponozek a flisek:) vikend bude narocnej, dnes 2x2h cestovani, zitra 2×4,5h cestovani a nedele pracovni, to bude slusnej zaprah.