Odpověď na: Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-)

Fóra Ostatní Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-) Odpověď na: Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-)

#202420
cernej caj

    Fifi
    Tak to je docela dobra zprava, tak doufam, ze se to po lecich da do poradku:)

    Pruhatec je teda bobecek malinkej:D

    PetraK
    Jsou to dva duchodci, zacali kockama z utulku kdyz chodili do prace pak se prestehovali z brna na vesnici, pak dostali moznost zachranit nejakou velkou kocku z nelegalniho chovu a prej tomu naprosto propadli.

    Vsude krasne cisto, zvirata pan nacteny kazdy zvlast, jako fakt srdcari evidentne.

    Na otocku jsem byla odpoledne u tech znamych co jezdivaji hodne na sever, vzali si skkro vse po tatinkovi, co jsem dovezla tak to me udelalo radost, tolik nadseni z ponozek a flisek:) vikend bude narocnej, dnes 2x2h cestovani, zitra 2×4,5h cestovani a nedele pracovni, to bude slusnej zaprah.